تبلیغات
خبرگزاری سبز

خبرگزاری سبز
سیاسی،اقتصادی 
نویسندگان
نظر سنجی
شخصیت برتر سال 90 را چه کسی میدانید؟


پیوندهای روزانه
با وجود اعلام مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها مبنی بر واریز مبلغ 28 هزار تومان به عنوان مابه التفاوت یارانه های نقدی به حساب سرپرست های خانوار ، این مبلغ به حساب شمار زیادی از مردم واریز نشده است . 

تعدادی از شهروندان تهرانی روز دوشنبه در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی از واریزنشدن مبلغ مابه التفاوت یارانه های نقدی به حساب هایشان ابراز نگرانی كردند و خواهان پیگیری این موضوع از سوی مسئولان سازمان هدفمندی یارانه ها شدند.

یكی از تماس گیرندگان كه خود را كارمند بانك معرفی كرد ، به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از این پیامك انصراف از یارانه برای من ارسال شده بود ، اكنون نیز رقم مابه التفاوت یارانه به حساب من واریز نشده است ،نگران آن هستم كه یارانه مرحله دوم من قطع شود ، در حالیكه من درآمد كمی دارم و كارمند ساده بانك هستم.

تلاش برای تماس با 'بهروز مرادی ' مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها برای جویاشدن علت واریزنشدن مابه التفاوت یارانه های نقدی به حساب تعدادی از سرپرستان خانوار به نتیجه نرسید و تماس چندین باره با دفتر وی بی جواب ماند.

به گزارش ایرنا ،' بهروز مردای ' مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها روز گذشته اعلام كرد كه مبلغ 28 هزار تومان به عنوان مابه التفاوت یارانه نقدی مرحله اول و دوم هدفمندسازی یارانه ها، 28 اسفندماه 90 به حساب سرپرست های خانوار واریز شده ، اما تا زمان اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها قابل برداشت نخواهد بود.[ سه شنبه 8 فروردین 1391 ] [ 09:01 ق.ظ ] [ سید ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سیاسی اقتصادی
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
تماس با ما

.


بک لینک طراحی سایت